ZAHRADNÍ ALTÁN Z BAMBUSU

 

Chybí vaší zahradě příjemné posezení se střechou? A narozdíl od souseda si nechcete kazit výhled nevzhlednou věcí z prkýnek s térovou střechou, co vypadá jako přerostlá psí bouda? Hledáte originální majestátní altány, které s přídechem exotiky ozvláštní vaši zahradu? Pak jste tu správně: pořiďte si náš bambusový altán - neokoukanou alternativu pro zahradní altány dřevěné.

 

Altánek si lze vyrobit z námi dodaných bambusových tyčí. Bambusové tyče, ze kterých se bambusové zahradní altány staví, se liší šířkou, tvarem a barevným odstínem. I když jsou vyrobeny podle stejného vzoru, neexistují dva stejné, každý zahradní altánek je tak originálním uměleckým dílem.
 
Skládací altán z bambusu, který jsme stavěli když na to ještě byl čas, byl vždy v jedné typizované velikosti. Půdorys tvoří pravidelný šestiúhelník, jedna stěna je otevřená a tvoří tak vchod, ostatních pět stěn není průchodných, ale nejsou ani uzavřené. Pokud zákazníkovi tento typizovaný šestiboký altán z nějakého důvodu nevyhovuje, nebo prostě nestojí o zahradní altán 3x3m s níže uvedenými rozměry, může si postavit zahradní domky a altány z bambusu na míru podle svých představ. V naší nabídce najdete též designové altány a pergoly navržené architektem.
 
Altán 3x3m - rozměry: šířka stěny 1,50 m, výška 2,30 m. V nejvyšším bodě střechy měří náš japonský altán 3,80 m na výšku. Střecha se vyrábí z půleného bamusu, proto je náš asijský zahradní altán nepromokavý. Průměr půdorysu je 3 m, podlahová plocha činí téměř 7 m2. Vnitřní prostor je tedy relativně velký, vejde se tam pohodlné posezení pro více lidí.

 

Bambusový altán je nutné instalovat na rovný terén.

 
Tyto zahradní dřevostavby se většinou staví bez podlahy. Doporučujeme buď ponechat travní porost anebo vydláždit plochými tmavými kameny do pískového lože, bez použití betonu. Ovšem jaký druh podlahy zvolíte, je na vás. Jeden z našich zákazníků si do altánu udělal podlahu z terasových prken, a také to nevypadá špatně - podívejte se do fotogalerie.
 
Chcete mít ve svém altánu větší soukromí a stín? Jako vhodná zástěna altánu mohou posloužit bambusové rohože v různých velikostech a typech. Rádi Vám pro váš nový altán dodáme také ratanové nebo bambusové posezení. Rozsáhlou aktuální nabídku najdete v našem e-shopu!
 
Nejzdařilejší realizace naleznete ve fotogaleriích zahradních altánů.

Zahradní servis ; Levné led žárovky ; Ratanový nábytek, bambus, zahradní nábytek a doplňky; Umělý ratanový nábytek Zahradní technika Zahradní nábytek z umělého ratanu Chovatelské potřeby ObchodSeZarukou.cz Levný ratanový nábytek, zahradní nábytek, bambus a nábytek z umělého ratanu. ; Palivové dřevo ; Palivové dřevo ; Dřevěné brikety ; Hliníkové pergoly ; Bambusový zahradní nábytek ; Truhlářství Stolařství Praha; Nábytek na míru Praha; Provádíme kompletní návrhy zahrad včetně jejich realizace a následnou údržbu.